DRONE

ÇEKİMLERİ

Özellikle açılışlarda, iş yeri (kafe, lokanta, kuaför, mağaza, market, mandıra, çiftlik, otel, spor sahası, depo, fabrika vb.) tanıtımlarında, okul tanıtımlarında, tadilat öncesi ve sonrası çekimlerde, düğün, konser, kamp gibi özel organizasyonlarda havadan çekilen görüntülerin yeri ayrıdır. Biz de bu noktada size drone ile havadan aldığımız görüntülerle sunumlarınıza, raklamlarınıza ve tanıtımlarınıza destek oluyoruz.

Drone çekimlerimizi isteğe göre 4K (4096x2160p), FullHD (1920x1080p) ve HD (1280x720p) gibi çözünürlükte teslim ediyoruz. Görüntülerinizi isterseniz televizyon veya projeksiyon ile izleyicinize sunun, isterseniz Instagram, Facebook ve Youtube gibi kanallar ile hedef kitlenize ulaştırın. İstek ve ihtiyacınıza en uygun senaryoları birlikte belirleyip klip, slayt vb. gibi hazırlayarak en güzel şekilde teslim ediyoruz.

Kırşehir başta olmak üzere Nevşehir, Aksaray, Kayseri, Yozgat ve Ankara gibi illerimize hizmet vermenin yanı sıra (Kaman, Mucur, Çiçekdağ, Boztepe, Akpınar ve Akçakent gibi) ilçe, kasaba ve köylerinde de çekimler yapıyoruz. 

Düğün hikayenizi havadan çekelim!

Gelin-damat klibinizi gökyüzünden çekelim. Mutluluğunuza yeni bir bakış açısı getirelim.